Düzeltaş Mermer İnşaat Taşımacılık Sanayii ve Ticaret Limited Şirketi

Düzeltaş Mermer; mevcut yönetim kurulu başkanımız Halil İbrahim Düzel tarafından 2004 yılında kurulmuştur. Konya ili Akşehir ilçesinde beton yapı elamanlarının üretimini, satışını ve uygulamasını yapan firmamız, alt ve üst yapı sektöründe gerek resmi gerek özel birçok kurum ve kuruluşlardaki taahhüt işlerini başarıyla yerine getirmiştir.

Sanayi ve istihdama daima önem veren şirketimiz yatırımlarına bir yenisini daha ekleyerek 2017 yılında Kütahya 1.OSB’de arsa tahsisini gerçekleştirerek 18.500 m² alan üzerine 3.500 m² kapalı çalışma alanı bulunan bir fabrika kurmuştur. Kütahya ve çevre illerde bulunan mermer ocaklarından hammadde temin ederek doğal taş-mermer kesme, ebatlama ve bütün yüzey işlemlerini yapabilen son teknoloji makineleri ve profesyonel ekibiyle birlikte hizmet vermeye başlamıştır.

Müşteri ihtiyaçlarını ve taleplerini sürekli göz önünde bulunduran firmamız her zaman en kaliteli hizmeti verebilmek için AR-GE faaliyetlerine ara vermeden devam etmektedir. Sürekli parlayan vizyon ışığımızda yeni hizmet vermeye başladığımız mermer sektöründe ürün kalitemizi sürekli kılmayı planlamaktayız. Genç ve dinamik kadrosuyla günden güne deneyim kazanan şirketimiz eşsiz projelerin tek adresi olabilmeyi, özellikle ülkemizden doğal taş ithalatı yapan, Avrupa, Amerika, Orta Asya ve Arap ülkelerine mermer ve mermer ürünlerini ihraç ederek ülkemizin ihracatına katı sağlamayı temel hedef olarak belirlemiştir.

Kalite Politikamız

Müşteri Memnuniyeti: Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini dinlemek, anlamak ve karşılayabilmek; uygun ve ekonomik çözümler ile  müşteri memnuniyetini sağlayarak mükemmelliğe ulaşmak.

Teknolojide Önderlik: Faaliyet sahalarımızda, yeni yöntemler ve sürekli iyileştirme yaklaşımı ile teknolojide önder konuma gelmek ve AR-GE faaliyeti gösterdiğimiz alanların uluslararası rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesini sağlamak.

Çalışanların Katılımı: Ortak çabamız çalışanların iş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutarak kalite politikamız çerçevesinde sağladığımız dürüstlük, güven ve sorumluluk bilinci ile etkin katılım sağlayarak her alanda bütünlük oluşturmak,  kalite anlayışını hedef belirleyerek yaygınlaştırmak.

Tedarikçilerimiz İle Bütünleşme: Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların sonucunda tedarikçilerimizle istikrar ve güven çerçevesinde müşteri memnuniyetine yönelik ilişkiler kurmak, mükemmel hizmet sağlamak ve aynı zamanda sağlanan ilişki ve hizmet kalitesinin daha verimli olmasını sağlamak.

Sosyal Sorumluluk: Toplum, çevre ve doğal kaynakları koruma ilkesini benimseyerek sektörde her anlamda örnek bir kuruluş olmak; yerli üretim ve istihdam yoluyla ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

TOP