French Pattern

French Pattern Mekanlarınızda artık hep aynı simetrik görüntüyü görmekten bunaldınız mı? O halde traverten setler bütün de sizin için planlanmış olan enteresan, şık cümbüşlü ve elegan bir natürel taş döşeme şekli olacaktır. Çünkü Düzeltaş Marble markası tarafından planlanan natürel taş alternatifleri konutlarınızı ya da çalışma alanlarınızı kendi alkışınıza, ruhunuza ve gustonuza göre en orijinal tasarımlarda donatabilmeniz için banal üstü hoşluklar sunuyor.

French Pattern ile ; Ashlar Pattern veya Four Piece Pattern terimleriyle anılırken asla kafanızı karıştırmasın çünkü hepsi de aynı şeyi işaret etmekte. Yöntemleriyse; Tek bir 16×24, 8×16, iki adet 16×16 ve iki adet 8×8 sistemiyle döşeme formunda tanımlanmış. Bu tertibatlardan dilediğinizi bahçelerinize, konutlarınıza kısacası canınız nereye isterse o noktaya döşetebilirsiniz.

Marble French Pattern döşeme çeşitlerinden;Toscano French Pattern, Antigue Blend, Walnut, Scabas, White, Peach blend French Pattern, Noce French Pattern, Crema Fantasy French pattern, Silver, Silver mix, ya da crema Nouva French Pattern modelleri bu mevzuda değişik renk ve çeşitleriyle emrinize amade olacaktır.

Bahçe peysaj mimarinizde, konutlarınızın balkonlarında, teraslarınızda, havuz etrafında, yaz bahçenizde – kış bahçenizde kısacası dilediğiniz her yerde kullanabileceğiniz French Pattern tiles uygulamalarıyla dekorasyonunuzu çeşitlendirebilirsiniz...

TOP